Współpraca

Wykonuję różne zlecenia graficzno-rysunkowe.

Wszelkie zapytania proszę kierować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie 506 311 405.

 

Zakup moich prac

Najprostszym sposobem na zakupienie moich prac jest udanie się na stronę www.gurupa.pl . Jest to profesjonalny serwis pośredniczący pomiędzy artystą a odbiorcą, zajmujący się głownie sprzedażą sztuki cyfrowej. Sprzedawane tam art-wydruki są reprodukowane z wykorzystaniem najlepszej osiągalnej współcześnie technologii druku pigmentowego. Każdy art otrzymuje certyfikat sygnowany przez autora, oraz hologram, oraz trafia do bazy sztuki cyfrowej. 

Link bezpośrednio do mojego profilu na Gurupie: KLIK

  

Od najmłodszych lat zamiast uważać na lekcjach bazgrałem pierdoły w zeszycie. Bywało, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. A jeśli człowiek zamiast się uczyć bazgra po zeszytach przez całe lata, to nagle się okazuje, że to jakby powołanie. Tak więc rysuję wszystko to co dokoło mnie, bliżej lub dalej. A oprócz tego fotografuję, wyplatam z wikliny i siedzę w fotoszopie próbując wszystko to ogarnąć.