Kraina Robotów - picturebook

Gęsty rysunek, moc kolorów, głębia i duża zawartość szczegółów to podstawowe założenia, jakie postawiłem sobie rozpoczynając pracę nad tą zabawną książeczką. Jest to tzw. picurebook czyli książka w całości będąca ilustracją, a pojawiający się w niej tekst spełnia funkcję wprowadzenia i instrukcji obsługi. Tym razem będziemy mieść do czynienia z dość osobliwym światem robotów, w którym trzeba pomóc w różnych zadaniach młodemu robotowi imieniem Robik. Książka adresowana jest do dzieci, ale z doświadczenia wiem, że i rodzice świetnie się bawią pomagając rozwiązać zawarte w niej zadania.

A jeśli komuś podoba się na tyle, że chciałby przyozdobić wnętrze domu kolorową ilustracją z Krainy Robotów, to mam tu dla was małą niespodziankę: plakaty do druku (szczegóły na dole po rozwinięciu artykułu).

forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda
ilustrator: Tomasz Kowal
rok wydania: 2018
liczba stron: 32
format: 240 x 323 mm
przedział wiekowy: 0-10
numer ISBN: 978-83-10-13249-9
wydawnictwo: Nasza Księgarnia


 

 

 

 

 

KRAINA ROBOTÓW Plakaty:

Dla wszystkich fanów Robika mam specjalny prezent, dostępny tylko na mojej stronie: dwa plakaty do wydrukowania w formacie do 70x100cm. Aby wydrukować plakat należy ściągnąć plik na swój komputer a potem skorzystać z usług dowolnej drukarni online. Zanim pobierzesz i wydrukujesz plik zapoznaj się z warunkami:

WARUNKI POBRANIA i UŻYCIA PLIKÓW:

Pliki można bezpłatnie pobrać tylko i wyłącznie na własny użytek. Pobranych plików nie wolno przesyłać osobom trzecim, umieszczać na serwerach ani udostępniać w internecie. Plików nie wolno wykorzystywać w celach komercyjnych w całości ani we fragmentach.

 

PLAKAT nr 1 - POBIERZ PLIK 70x100cm RGB

 

 

PLAKAT nr 2 - POBIERZ PLIK 70x100cm RGB

 

 

Rysuję od najmłodszych lat. W szkole zdarzało się, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. Przez lata fascynowały mnie różne sztuki wizualne. Poznałem fotografię, malarstwo, rzeźbę, grafikę komputerową i warsztatową, projektowanie i wiele innych, ale w sercu zawsze miałem rysunek. Zawsze dużą wagę przykładam do warsztatu. Lubię eksperymentować i nie cierpię zamykać się w konwenansach. Jak już coś robię, to robię to dobrze. Kowadło Artblog, to strona którą prowadzę od kilkunastu lat, jeszcze od czasów kiedy w całości pisałem ją ręcznie w htmlu. Robiłem wtedy wpisy na temat technik malarskich nie wiedząc nawet, że była to pierwotna forma aktywności, którą dzisiaj nazywamy blogowaniem. Dziś blogów jest tysiące, mimo to staram się, aby moja strona - podobnie jak twórczość - była rzetelna i autentyczna.

Moje Książki